IBIZA PARTY

IBIZA PARTY

jedinečný letný open-air festival svojho druhu na Slovensku. Po 9tich úspešných ročníkoch sa presunul do Bratislavy na Zlaté Piesky, kde zaznamenal hneď prvý rok veľkú návštevnosť. Základnou ideou tohto projektu je priniesť ľudom nefalšovanú ,,Ibiza" atmosféru so všetkým čo k tomu patrí. Pieskový tanečný stage, trstinové bary, plážové oblečenie, sexy gogo tanečnice originálne 2,5 m palmy. Dôležitou súčasťou je aj kvalitné zastúpenie ako domácich, tak aj zahraničných DJs.

Od roku 2006 navštívili Ibiza Party desaťtisíce ľudí, poprední DJs SVK scény a v roku 2015 po prvýkrát aj zahraničný headliner priamo zo slnečnej Ibizy. V roku 2016 tento festival hosťoval hneď 3 Djov zo slnečnej Ibizy a k jeho povedomiu prispela aj zmienka a kampaň v celosvetovom rádiu Ibiza Global Radio.

V roku 2017 Ibiza Party opäť napredovala rekordnou návštevnosťou ako aj vystupujúcimi DJmi, kde sa ako headliner predstavil nemecký dj a producent TUJAMO, ktorý je v súčasnosti 46. najlepší dj sveta podľa ankety DJ MAG. Po náraste návštevníkov v roku 2017 sa v jeseni konala premiérovo Ibiza Party – Indoor Edition, ktorá takmer vypredala Hant Arénu v Bratislave, čo len potvrdilo obľúbenosť  značky eventu.