SunDance Festival

SunDance Festival

SunDance je jedinečný letný open air festival svojho druhu na východnom Slovensku s vystúpením popredných slovenských a svetovo známych zahraničných DJov, live hudobníkov a artistov, zameraný na aktuálnu elektronickú tanečnú hudbu.

Od roku 2008 priniesol už niekoľko zvučných mien, z ktorých viaceré vystúpenia boli vôbec prvýkrát na Slovensku, čo len zvyšuje exkluzivitu a popularitu festivalu. Počas jednotlivých ročníkov festivalu stúpa jeho návštevnosť, celkové meno značky a navštevuje ho publikum z celého Slovenska, ktoré si obľúbilo spojitosť festivalu s letnou rekreáciou pri vode na pláži, čím potvrdzuje jeho obľúbenosť a stabilitu, ktorú si získal.

Na jednotlivých ročníkoch mimo iných vystúpili: Nicky Romero (NL), Tujamo (GER), Michael Calfan (FR), Dimitri Vangelis & Wyman (SWE), Merk & Kremont (IT), Kryder (UK), Thomas Gold (GER), Promise Land (IT),  DJ EKG, Milan Lieskovský, Robert Burian a ďalší

Svojou návštevnosťou na 10. ročníku v roku 2017 si aj druhý rok v rade udržal pozíciu - najväčší open air festival elektronickej tanečnej hudby na Slovensku.